Realizacje

MCK  W KATOWICACH

MCK w Katowicach

Jedną z naszych najważniejszych i najbardziej prestiżowych realizacji, były prace wykonane na obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, który został wyróżniony w konkursie obiekt roku w systemach Aluprof.

W ramach naszych prac wykonaliśmy fasady aluminiowe o łącznej powierzchni 1.979 m2, okna aluminiowe o łącznej powierzchni 315 m2, jak również 41 sztuk drzwi wewnętrznych aluminiowych bezklasowych oraz przeciwpożarowych.

Zobacz Galerię

PKO BP I INNE BANKI

Placówki PKO i inne banki

Firma "Tonal" posiada koncesję, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz odpowiednie certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, które spełniają jednocześnie wszelkie wymagania techniczne urządzeń zabezpieczających, opracowane przez Narodowy Bank Polski. Pracownicy spółki posiadają licencje I i II stopnia wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

W swojej ofercie "Tonal" posiada typową stolarkę otworową aluminiową i stalową jako systemy przeciwpożarowe, antywłamaniowe i kuloodporne. Dzięki stosowaniu materiałów od renomowanych i sprawdzonych od wielu lat dostawców, zapewniamy naszym Klientom gwarancję jakości wyrobów produkowanych zgodnie z wymaganiami norm i aprobat technicznych.

Między innymi w oparciu o wyżej wymienione koncesje i certyfikaty zrealizowaliśmy specjalistyczne prace łącznie dla ponad siedemdziesięciu Oddziałów PKO BP S.A. na terenie całego kraju.

Zobacz Galerię

SPODEK W KATOWICACH

Spodek w Katowicach

W ramach modernizacji jednego z symboli miasta Katowice, czyli popularnego "SPODKA", kompleksowo wykonaliśmy i zamontowaliśmy stolarkę aluminiową o łącznej powierzchni 15.242 metrów kwadratowych.

Zobacz Galerię

Pozsotałe

Pozostałe Realizacje

Do grona naszych pozostałych Klientów, z którymi współpracowaliśmy i współpracujemy przy poniższych realizacjach należą między innymi:

RE-Bau Sp. z o. o
- Witryny i stolarka aluminiowa w inwestycjach deweloperskich „Osiedle Jarzębinowe” w Łodzi oraz „Osiedle Franciszkańskie „ w Katowicach

MIRBUD S.A.
- Centrala Kaufland we Wrocławiu - stolarka aluminiowa wewnętrzna bezklasowa oraz przeciwpożarowa
- Obiekt Hali widowiskowo-sportowej Podium w Gliwicach - stolarka wewnętrzna w tym witryny, drzwi, fasady bezklasowe oraz przeciwpożarowe
- Budynek Handlowo – usługowy z obsługą dworca autobusowego w Lubaniu – stolarka zewnętrzna

FZ Sp. z o.o
- AUIT Gliwice - Drzwi aluminiowe wewnętrzne przeciwpożarowe oraz bezklasowe

WARBUD S.A.
- Obiekt Sądu w Nowym Sączu – stolarka aluminiowa zewnętrza oraz wewnętrzna

Zobacz Galerię